Чому обирають нас - BBA - Beauty Business Aesthetics

Чому обирають нас

 

Компанія Beauty Business Aesthetics – це молода команда професіоналів, які допоможуть Вам відкрити свій Beauty Business під ключ. Євген Мотуз – генеральний директор та засновник компанії, за плечима 12 років досвіду в сфері індустрії краси.

Займаємось підбором і оснащенням професійним обладнанням косметологічних центрів, салонів краси, SPA.

Ми співпрацюємо з найкращими відомими брендами, які мають сертифікати США (FDA), Європи (СЕ).

Представляємо бренди:

  • VIVACE – це один з кращих апаратів для радіочастотної мезотерапії в світі (один з найпопулярніших в США), який поєднує процедуру мікронідлінга (мікроголки) з радіочастотним випромінюванням. У комбінації з радіочастотою вони створюють справжню революцію в підтяжці та конторуванні обличчя, шиї, рук і тіла, оскільки дають миттєві результати без періоду реабілітації.
  • BDR – це німецька система, яка поєднує в собі апаратні методики та активну космоцевтику. Передова неінвазивна система догляду за шкірою обличчя, шиї та зони декольте.
  • WEELKO – це іспанська компанія, яка спеціалізується на розробленні та виробництві обладнання для косметології, SPA&Wellness, та подології.
  • Lemi – італійська компанія, яка пропонує інноваційне обладнання для косметології, салонів краси, SPA та полодогії.
  • Bellezi – це виробник обладнання для косметогічних центрів, SPA&Wellness, а також подології. Сильна команда дизайнерів, фахівців Bellezi (Нідерланди), зайняла позицію у найвищому сегменті обладнання на міжнародному рівні.
  • Daylight – британська компанія THE DAYLIGHT COMPANY, яка є визнаним світовим лідером у виробництві косметичних ламп, ламп-луп і світлових аксесуарів, які використовуються для роботи з дрібними деталями. Лінійка бренду оснащена професійним обладнанням високого рівня.
  • Pietranera – це італійська компанія, яка займається виробництвом перукарських крісел, крісел Barber та мийок. Вражаючий дизайн, європейська якость, підвищений комфорт та функціональность. 

 

Beauty Business Aesthetics – інновації у сфері Б’юті.

 

 

Шоурум

У нашому шоурумі представлені популярні моделі.

Та більше за адресою вулиця Болсуновська 8, БЦ Бастион

Підпишись зараз!

Клікніть на верхній правий кут нашого веб-сайту, і ви отримаєте нашу розсилку. Це допоможе вам бути в курсі всіх наших новин!

В дорозі

Знижки, розпродажі та подарунки. Запрошуємо вас відкрити для себе активну рекламну діяльність та просування компанії. Не втрачайте можливості!

Новинки

Хочете знати, що нового в лінійці продуктів? Ми доповнили наш каталог новими позиціями. Сім'я зростає та урізноманітнюється. Дізнайтеся про всі новинки у цьому розділі!

Під замовлення

Шукаєте економічне ліжко чи крісло? Вам у цей розділ. Заходьте та знаходьте продукцію у більш бюджетному варіанті.