BDR TIME CAPSULE EXPERT базовий догляд - BBA - Beauty Business Aesthetics

BDR TIME CAPSULE EXPERT базовий догляд

Мультифункціональна платформа, що поєднує інноваційні технології, завдяки яким косметолог може безпосередньо впливати на хід процедури, ступінь і швидкість проникнення біо-активних компонентів в шкіру.
Провідна неінвазивна система догляду за шкірою обличчя BDR (Німеччина) це набагато більше, ніж прилади, препарати або комплекс процедур.

Це філософія догляду за шкірою, яка заснована на технологіях естетичної дерматології і забезпечує омолодження шкіри на всіх рівнях.

Система TIME CAPSULE EXPERT
включає в себе:

BDR - це єдина в своєму роді система

Об’єднує інноваційні апаратні техніки і вплив космецевтических активних концентратів, застосування яких – приємний ритуал.

Безпосередньо після BDR-догляду шкіра виглядає неймовірно гладкою і пружною, даний ефект зберігається на тривалий час – і все це без використання шприца і скальпеля.

За рахунок спрямованої мікроперфорації сприйнятливість шкіри збільшується в кілька разів.

За крихітним мікроперфораціонним каналах ефективні BDR-речовин проникають швидко і глибоко.

Там, де традиційна косметика безсила, за справу береться BDR!

Як це працює

Пілінг + дермабразия

Вплив на верхній шар шкіри, поліпшення її кольору, усунення тонких зморшок і відновлення здорового сяйва шкіри.

Мікроперфорація + сироватка

Вплив на глибокі шари шкіри, стимуляція виробництва колагену і еластину, масоване зволоження і відновлення об'єму і щільності шкіри.

Масаж + LED

Вплив на всі шари шкіри. Лімфодренаж і циркуляційний масаж виводять токсини і покращують тонус, а енергія світлових хвиль LED стимулює насичення киснем і оновлення клітин.

Ефективність

Наші 6-в-1 процедури служать потужним стимулом для шкіри на всіх рівнях і насичують її всім необхідним для здорового функціонування. Цей всеосяжний підхід забезпечує миттєві видимі результати, а також унікальний досвід процедур, що приносять задоволення.

Безпека

Ми застосовуємо тільки технології, безпеку яких доведена клінічними випробуваннями, для стимулювання власних відновлювальних механізмів шкіри. Це на 100% природне самоомоложеніе шкіри без дискомфорту і відновного періоду.

Стійкий ефект

Наші всеосяжні процедури відновлюють баланс функцій і здоров'я шкіри. Ваша шкіра і виглядає чудово, і стає здоровішою, активніше і молодше.

Результати

Процедури інтелектуального догляду за шкірою BDR безболісно і без відновного періоду вирішують широкий спектр проблем шкіри, включаючи гиперпигментацию, тонкі і мімічні зморшки, зморшки, провисання шкіри або схильність до акне.

* Результати різних пацієнтів можуть відрізнятися.

В лікуванні гіперпігментації

Cure treatment 6x
Profipeel – Stimulation XL & XS

В разі глибоких зморшок

Cure treatment 6x
Profipeel – Stimulation XL

При наявності акне і запалень

Calming Light – 3 month – 1x per week
Profipeel – 3 weeks– 1x per week

а також глибоких зморшок, шрамів і рубців

Cure Treatment 6x
Profipeel S – Stimulation XS – Gelmask Eyes

Чому обирають BDR

Шоурум

У нашому шоурумі представлені популярні моделі.

Та більше за адресою вулиця Болсуновська 8, БЦ Бастион

Підпишись зараз!

Клікніть на верхній правий кут нашого веб-сайту, і ви отримаєте нашу розсилку. Це допоможе вам бути в курсі всіх наших новин!

В дорозі

Знижки, розпродажі та подарунки. Запрошуємо вас відкрити для себе активну рекламну діяльність та просування компанії. Не втрачайте можливості!

Новинки

Хочете знати, що нового в лінійці продуктів? Ми доповнили наш каталог новими позиціями. Сім'я зростає та урізноманітнюється. Дізнайтеся про всі новинки у цьому розділі!

Під замовлення

Шукаєте економічне ліжко чи крісло? Вам у цей розділ. Заходьте та знаходьте продукцію у більш бюджетному варіанті.