Мікроголковий RF VIVACE - BBA - Beauty Business Aesthetics

Мікроголковий RF VIVACE

Мультиполярна радіочастотна фракційна система для ліфтингу і шліфування шкіри

поєднує процедуру мікронідлінга з радіочастотним випромінюванням

Команда інноваторів компанії AESTHETICS BIOMEDICAL (США) створила концепцію THE VIVACE EXPERIENCE ™

Це найкраща в своєму класі, захищена патентом процедура, яка включає косметологічний апарат, знеболювальний крем, сироватки і відновний догляд. Завдяки цьому The Vivace Experience – це кращий вибір, що забезпечує оптимальні результати, якими будуть задоволені пацієнти.

Компанія інноватор BBA прагне дати пацієнтам найкращий досвід процедур за допомогою кращого в своєму класі апарату, який після першої ж процедури забезпечує помітні пацієнтові і оточуючим результати, яким можна довіряти. З цього, за прикладом колег з США ми розробили власні протоколи поєднання апарату VIVACE і продуктів компанії BDR (Німеччина) які дають оптимальний результат

ПЕРЕВАГИ VIVACE

  • Цільовий вплив на різних рівнях шкіри, аж до 3,5 мм дерми.
  • Швидке відновлення за пару годин – фракційний патерн і маленький діаметр голок (0,3 мм) забезпечують швидке загоєння ранового каналу.
  • Варіативні фізичні характеристики апарату вирішують значний спектр естетичних проблем (шрами, розтяжки, рубці, зморшки, втрата обсягу, випадання волосся, акне, постакне).
  • Миттєвий результат поліпшення якості шкіри з наступним прогресом протягом найближчих 3 місяців.
  • Процедура стерильна і гіпоалергенна за рахунок індивідуальних насадок і золотого напилення голок.
    Підходить пацієнтам будь-якого фототипу шкіри і в будь-який час року.

Маніпула THE VIVACE містить 36 ізольованих або неізольованих мікроголок, кінчики яких покриті золотом. Маніпула дозволяє проводити процедури на 31 рівні глибини. Роботизоване введення мікроголки передбачає 31 настройку введення голок в шкіру на максимальну глибину до 3,5 мм з кроком 0,1 мм.

Апарат The Vivace перевершує конкурентів завдяки кільком конструкторським рішенням, які забезпечують чудові результати і комфорт пацієнта. Крім того, це один з небагатьох апаратів, сертифікованих Комісією США з контролю якості харчових продуктів і лікарських препаратів (FDA).

The Vivace обладнаний автоматичним візуальним підтвердженням, а також джерелом червоного і блакитного LED-світла.

Як це працює

2 режиму

частотою 1 МГц

великі зони, омолодження шкіри

частотою 2 МГц

обмежені зони, шрами і пори

2 наконечника

ізольований накінечник

радіочастота впливає на тканини навколо неізольованого вістря, тобто тільки на дерму

неізольований накінечник

радіочастота впливає по всій довжині голки, тобто на епідерміс і на дерму

2 типа світла

червоний LED - омолодження шкіри

cвітло стимулює клітини шкіри нарощувати синтез колагену, підвищує зволоженість шкіри, її колір і текстуру

синій LED - протизапальний ефект

світло вбиває бактерії, які викликають акне

Зморшки, втрата об'єму

Мікропроколи активізують природні здібності організму до регенерації, в місцях пошкоджень синтезуються нові клітини шкіри. Кінцевий результат формується до 10-12 тижнів. Радіочастотна енергія між голками-електродами в глибоких шарах шкіри виробляє нагрів колагену. Поверхневий шар шкіри при цьому пошкоджується мінімально.

Рубці, розтяжки, шрами

Для досягнення ефекту розгладження рубцевої тканини підвищується потужність радіочастотного впливу. В даному режимі процедури можна порівняти з фракційним лазером. Для цієї процедури використовуються насадки з неізольованими голками; прогрів при цьому відбувається по всій довжині голки для пошкодження всієї площі рубцевої тканини.

Акне, постакне

Прогрів дерми призводить до атрофії сальних залоз, знижується кількість виділяється жиру, в якому живуть бактерії, що провокують акне. Для цієї процедури використовуються насадки з ізольованими голками; прогрів відбувається на кінчику голки на рівні сальних залоз. Синє світло при цьому заспокоює шкіру.

Випадіння волосся

Фізичні пошкодження мікроголками і протизапальний ефект радіочастотного випромінювання покращують кровотік, активізують обмінні процеси. Для підвищення ефективності процедур через мікропрокол можна вводити стимулюючі препарати і вітаміни.

Результати

Попит на мікрогольчасті процедури стрімко зростає

Шоурум

У нашому шоурумі представлені популярні моделі.

Та більше за адресою вулиця Болсуновська 8, БЦ Бастион

Підпишись зараз!

Клікніть на верхній правий кут нашого веб-сайту, і ви отримаєте нашу розсилку. Це допоможе вам бути в курсі всіх наших новин!

В дорозі

Знижки, розпродажі та подарунки. Запрошуємо вас відкрити для себе активну рекламну діяльність та просування компанії. Не втрачайте можливості!

Новинки

Хочете знати, що нового в лінійці продуктів? Ми доповнили наш каталог новими позиціями. Сім'я зростає та урізноманітнюється. Дізнайтеся про всі новинки у цьому розділі!

Під замовлення

Шукаєте економічне ліжко чи крісло? Вам у цей розділ. Заходьте та знаходьте продукцію у більш бюджетному варіанті.